گزارش خبرگزاری خانه ملت| دکتر سیدشمس الدین حسینی: اتخاذ تصمیمات برای بررسی دقیق بودجه در فرصت کوتاه باقی مانده/دقت را قربانی سرعت در بررسی بودجه نمی کنیم

دکتر سید شمس الدین حسینی رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ گفت: قول می‌دهیم در جریان بررسی بودجه، دقت را قربانی سرعت نکنیم.
شمس الدین حسینی رئیس کمیسیون تلفیق 1402

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید شمس الدین حسینی در جریان حضور رییس مجلس در نشست امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1402، گفت: به دلیل اینکه بتوانیم بودجه را به موقع جمع بندی کنیم و ناگزیر از ارائه بودجه چند دوازدهم نشویم با توافق هیئت رئیسه مجلس تمهیداتی اعم از اینکه زمان ارائه گزارش ها به کمیسیون‌ها از پانزده روز به ده روز و موضوع گزارش شور دوم محدودیت زمانی داشته باشد، مدنظر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کمیسیون تلفیق از چهارشنبه هفته گذشته بررسی جزئیات گزارش کمیسیون ها به لایحه بودجه را مد نظر قرار داد، بیان کرد: جلسات مان را در هفته گذشته سه شیفته برگزار کردیم.

وی با با بیان اینکه کمیسیون مشغول بررسی تبصره ۱۷ لایحه بودجه در بخش درآمدی است گفت: تاکنون حدود یک سوم کار و فعالیت صورت پذیرفته و دو سوم کار در پیش است.

رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال آتی بیان کرد: قول می‌دهیم در جریان بررسی بودجه، دقت را قربانی سرعت نکنیم، ان شاءالله با همت و مسئولیتی که در بین اعضای کمیسیون تلفیق می بینیم، پیش‌بینی می‌کنیم در هفته اول اسفند ماه گزارش شور دوم بودجه را به صحن مجلس ارائه دهیم.حسینی با بیان اینکه می کوشیم گزارش خوبی را تنظیم و به صحن مجلس ارائه دهیم گفت: سعی داریم ملاحظات را رعایت کرده و استقلال کمیسیون را هم مد نظر داشته باشیم.


چاپ   ایمیل