ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

  • بخش دوم گفت و گوی دکتر حسینی با خبرگزاری فارس - 2 اسفند 1393

    وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی با اشاره به مشکلات و نقایص نحوه تامین مالی دولت و اتکا به درآمد‌های نفتی، معتقد است اگر می‌خواهیم از این نوع مسائل خلاص شویم،‌ قبل از اینکه به فکر اصلاح درآمدها باشیم، باید شیوه اجرای پروژه‌های عمرانی و خدمات اجتماعی را اصلاح کنیم.

  • مصاحبه دکتر حسینی با خبرگزاری فارس در خصوص اقتصاد بدون نفت - ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

    وزیر سابق اقتصاد در فرازهای پایانی سال به گفت و گو با خبرنگاران فارس نشست، گفت‌و‌گویی که در بخش اول نگرانی سید شمس‌الدین حسینی را نه فقط به عنوان وزیر اقتصاد سابق که به عنوان یک اقتصاددان از تبعات چاپ اسکناس بدون پشتوانه با عناوین برداشت 4،2 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی یا 1،2 میلیارد دلاری درآمد بلوکه شده نفت انعکاس می داد و در بخش دوم به انتقادات مطرح به این نظرات پاسخ داد، انتقاداتی که عنوان می کرد در شرایط ناگزیر تحریم راه چاره چیست؟ در عین حال وزیر سابق اقتصاد در بخش سوم که باید اذعان کرد با فاصله زمانی زیاد به دلیل مشغله کاری گروه اقتصادی آماده انتشار شد، به بحث زنده‌ای درباره اقتصاد بدون نفت پرداخته است.

No result...

جوابیه معاون سابق سازمان خصوصی‌سازی به یک ادعا

در پی طرح موضوعاتی علیه واگذاریها در دوره قبل در رسانه های نزدیک به دولت یازدهم با عنوان «دسته گل شمس الدین حسینی»، اسماعیل غلامی معاون سابق خصوصی سازی در گزارشی به خبرگزاری تسنیم مواردی را مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، رسانه های نزدیک به دولت یازدهم به طرح موضوعاتی علیه منطق واگذاریها در دولت قبل پرداخته و در مقاله «دسته گل شمس الدین حسینی» که یکی از روزنامه های نزدیک به دولت منتشر کرد و سایر رسانه های نزدیک به دولت آنرا بازتاب دادند واگذاریهای دولت قبل خلاف قانون و غیرواقعی دانسته شده است. اسماعیل غلامی معاون سابق سازمان خصوصی سازی در گزارشی به ادعاهای مطرح شده پاسخ داده و اتهاماتی را در حوزه سلامت واگذاریها، عدم شفافیت و رانت در واگذاریها متوجه تیم اقتصادی دولت یازدهم کرد که به عملکرد آنها در دولتهای پنجم تا هشتم نیز مربوط می شود. خبرگزاری تسنیم برای تنویر افکار عمومی پاسخ معاون سابق سازمان خصوصی سازی را منتشر می کند. 

متن کامل پاسخ اسماعیل غلامی معاون سابق سازمان خصوصی سازی

مطالعه بیشتر...