ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

  • بخش دوم گفت و گوی دکتر حسینی با خبرگزاری فارس - 2 اسفند 1393

    وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی با اشاره به مشکلات و نقایص نحوه تامین مالی دولت و اتکا به درآمد‌های نفتی، معتقد است اگر می‌خواهیم از این نوع مسائل خلاص شویم،‌ قبل از اینکه به فکر اصلاح درآمدها باشیم، باید شیوه اجرای پروژه‌های عمرانی و خدمات اجتماعی را اصلاح کنیم.

  • مصاحبه دکتر حسینی با خبرگزاری فارس در خصوص اقتصاد بدون نفت - ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

    وزیر سابق اقتصاد در فرازهای پایانی سال به گفت و گو با خبرنگاران فارس نشست، گفت‌و‌گویی که در بخش اول نگرانی سید شمس‌الدین حسینی را نه فقط به عنوان وزیر اقتصاد سابق که به عنوان یک اقتصاددان از تبعات چاپ اسکناس بدون پشتوانه با عناوین برداشت 4،2 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی یا 1،2 میلیارد دلاری درآمد بلوکه شده نفت انعکاس می داد و در بخش دوم به انتقادات مطرح به این نظرات پاسخ داد، انتقاداتی که عنوان می کرد در شرایط ناگزیر تحریم راه چاره چیست؟ در عین حال وزیر سابق اقتصاد در بخش سوم که باید اذعان کرد با فاصله زمانی زیاد به دلیل مشغله کاری گروه اقتصادی آماده انتشار شد، به بحث زنده‌ای درباره اقتصاد بدون نفت پرداخته است.

No result...

انتشار کتاب «محرمانه‌های اقتصاد ایران به روایت دکتر سید شمس‌الدین حسینی»

کتاب «محرمانه‌های اقتصاد ایران به روایت دکتر سید شمس‌الدین حسینی» به کوشش آقایان مهدی و میثم مهرپور، توسط انتشارات نور علم منتشر شد.

این کتاب که بررسی تحولات اقتصاد ایران در دوران وزارت دکتر سید شمس‌الدین حسینی در دولت‌های نهم و دهم می‌پردازد، در هشت فصل تدوین شده‌است. عناوین فصول به شرح زیر است:

فصل اول: آشنایی با احمدی‌نژاد و ورود به دولت

فصل دوم: برنامه‌ریزی توسعه و حاشیه‌های برنامه پنجم

فصل سوم: اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی

فصل چهارم: هدفمندسازی یارانه‌ها

فصل پنجم: استیضاح

فصل ششم: شوک ارزی

فصل هفتم: تسعیر نرخ ارز

فصل هشتم: شاخص‌ها