ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

  • بخش دوم گفت و گوی دکتر حسینی با خبرگزاری فارس - 2 اسفند 1393

    وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی با اشاره به مشکلات و نقایص نحوه تامین مالی دولت و اتکا به درآمد‌های نفتی، معتقد است اگر می‌خواهیم از این نوع مسائل خلاص شویم،‌ قبل از اینکه به فکر اصلاح درآمدها باشیم، باید شیوه اجرای پروژه‌های عمرانی و خدمات اجتماعی را اصلاح کنیم.

  • مصاحبه دکتر حسینی با خبرگزاری فارس در خصوص اقتصاد بدون نفت - ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

    وزیر سابق اقتصاد در فرازهای پایانی سال به گفت و گو با خبرنگاران فارس نشست، گفت‌و‌گویی که در بخش اول نگرانی سید شمس‌الدین حسینی را نه فقط به عنوان وزیر اقتصاد سابق که به عنوان یک اقتصاددان از تبعات چاپ اسکناس بدون پشتوانه با عناوین برداشت 4،2 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی یا 1،2 میلیارد دلاری درآمد بلوکه شده نفت انعکاس می داد و در بخش دوم به انتقادات مطرح به این نظرات پاسخ داد، انتقاداتی که عنوان می کرد در شرایط ناگزیر تحریم راه چاره چیست؟ در عین حال وزیر سابق اقتصاد در بخش سوم که باید اذعان کرد با فاصله زمانی زیاد به دلیل مشغله کاری گروه اقتصادی آماده انتشار شد، به بحث زنده‌ای درباره اقتصاد بدون نفت پرداخته است.

No result...

اصلاح خبر خبرگزاری فارس مبنی بر ثبت نام دکتر حسینی در انتخابات مجلس شورای اسلامی در پی تکذیبیه ایشان

خبرگزاری فارس در روز ۲۷ دی ماه ۱۳۹۴ خبری را بر روی خروجی خود قرار داد مبنی بر این‌که صلاحیت تعدادی از چهره‌های سیاسی کشور از جمله دکتر سید شمس‌الدین حسینی برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی هیأت‌های نظارت تأیید نشده‌است. پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر سید شمس‌الدین حسینی، بدین‌وسیله اساساً نام‌نویسی ایشان در این انتخابات را تکذیب کرده و متن نامه ایشان به مدیر عامل خبرگزاری فارس را منتشر می‌نماید:

 

جناب آقای سید نظام‌الدین موسوی

مدیرعامل محترم خبرگزاری فارس

سلام علیکم


با احترام، عطف به خبر مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ گروه سیاسی آن خبرگزاری محترم با عنوان تأیید و رد صلاحیت برخی چهره‌های سیاسی از سوی هیأت نظارت، به استحضار می‌رساند نام اینجانب «سید شمس‌الدین حسینی» در فهرست چهره‌های سیاسی که صلاحیت آن‌ها از سوی هیأت‌های نظارت تأیید نشده‌است، درج گردیده‌است که اعلام می‌دارد اینجانب اساساً در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام نکرده‌ام. لذا شایسته‌است مطابق قانون، نسبت به درج این اصلاحیه در آن خبرگزاری اقدام شود.

سید شمس‌الدین حسینی

وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی


شایان ذکر است در پی ارسال این نامه،خبرگزاری فارس، خبر مزبور را اصلاح نمود.