ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

حضور دکتر حسینی در جلسه بررسی میزان اجرای سیاست های کلی اصل 44 در جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

تهران- ایرنا- کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور اکثریت اعضا تشکیل جلسه داد و میزان اجرای سیاست های کلی اصل 44 را بررسی کرد.

 

به گزارش ایرنا از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در این جلسه که به ریاست آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی بررسی میزان اجرای سیاست های کلی اصل 44 انجام گرفت.
در ادامه جلسه داود دانش جعفری دبیر کمیسیون نظارت، در بیان دستور کار جلسه که «بررسی میزان اجرای سیاست های کلی اصل 44» بود به حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی دولت های دهم و یازدهم و همچنین روسا و مسؤولان فعلی وسابق سازمان خصوصی سازی در جلسه گذشته و فعلی اشاره کرد تا به سؤالات و ابهامات اعضای کمیسیون پاسخ دهند.
شاپورمحمدی معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی به بازخوانی بندهایی از سیاست های کلی اصل 44 مخصوصاً بند «ج» یعنی نحوه، روند و ساختار واگذاری ها پرداخت و پوری حسینی رئیس کل سازمان خصوصی سازی، شمس الدین حسینی وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی و پیمان نوری رئیس اسبق سازمان خصوصی سازی به بیان دیدگاه های خود درباره مشکلات و تنگناهای اجرای سیاست های کلی اصل 44 پرداختند و گزارشی از دوران تصدی خود ارائه دادند.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی از قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری از دولت و محمد رضا باهنر از مجلس شورای اسلامی نیز بر اهمیت جلسات کمیسیون نظارت تأکید کردند.
با توجه به انبوه سؤالات اعضای کمیسیون و همچنین اختلاف داده های مسؤولین سابق و فعلی دولت قرار شد این بحث در جلسه آینده و با حضور مسؤولین مربوطه در دولت های نهم، دهم و یازدهم ادامه یابد که مسؤولان اجرای سیاست های کلی اصل 44 بودند و هستند.